Świat Frozen który pokochały dzieci

Frozen miała być jedną z wielu bajek Disney’a, które powstają co roku. Okazało się jednak, że dzieci pokochały ją na tyle, że zabawki z serii są popularne do teraz.
Frozen to film animowany z 2013 roku, który opowiada historię królowej zimy Elsy i jej siostry Anny. Towarzyszy im uroczy bałwanek, a także mężczyzna o imieniu Kristof. Wrażenie na widzach robi urzekająca animacja przedstawiająca śniegi i lód, a także piosenki, które wielokrotnie były nagradzane na najważniejszych konkursach.
Nic dziwnego, że powstały zabawki z serii przeznaczone dla każdej grupy wiekowej od malutkie dzieci po nastolatków. Najmłodsi mogą jeździć na samochodziku z motywami Frozen lub wybrać przytulankę w kształcie bałwanka z filmu.
Starsze dziewczynki docenią Barbie Elsę lub Annę. Do tego istnieje wiele innych gadżetów. Można mieć toaletkę Frozen, lakiery do paznokci, zestaw do malowania, szufladę lub zestaw naczyń. Ta seria jest jedną z najbardziej kompletnych, a zdeterminowani rodzice mogą urządzić dziecku cały pokój w stylu tej bajki.