Zabawki dla miłośnika Smerfów

Każde dziecko ma swojego ulubionego bajkowego bohatera, którego chętnie ogląda na szklanym ekranie. Podczas gdy jedne brzdące uwielbiają Spidermana czy Batmana, dziewczynki z pewnością zafascynowane będą zabawkami z serii Hello Kity czy tymi, które związane są ze świnką Peppą. Każdy maluch lubi coś innego dlatego warto obserwować szkraba i wychwycić, która postać jest jego ulubieńcem.

W dzisiejszych czasach wybór zabawek z motywami bajkowych bohaterów jest ogromny. Gdy szkrab dostanie układankę bądź kolorowankę ze swoją ukochaną postacią ze szklanego ekranu, radości na pewno nie będzie końca. Dzisiaj podpowiadamy,jakie zabawki dla dzieci warto kupić małym miłośnikom Smerfów – niewielkich, niebieskich i sympatycznych stworków w białych czapeczkach, które wiodą swoje bajkowe życie w magicznych wioskach.

Jakie zabawki z wizerunkiem Smerfów sprawdzą się najlepiej?

Każdy fan Smerfów koniecznie musi posiadać kolorowankę z ich wizerunkiem. To nie tylko ogromna frajda dla dziecka ale również kreatywne zajęcie, które pobudza wyobraźnię naszego brzdąca. Kolorowanki pozytywnie wpływają na rozwój naszego malucha – ćwiczą jego motorykę mniejszą jak również precyzyjne ruchy, wymagają od dziecka skupienia i koncentracji. Szkrab wyjątkowo się ucieszy, gdy na kartce papieru zobaczy swojego ulubionego, bajkowego bohatera, którego będzie mógł pomalować na swój własny sposób.

Idealnym rozwiązaniem dla malucha w każdym wieku, który chce by Smerfy towarzyszyły mu także przy zabawie są książeczki z motywem małych, niebieskich stworków. W przypadku najmłodszych to idealna okazja do nauki kolorów czy kształtów – ilustracje zawarte w książce na pewno zwrócą uwagę malca i zachęcą go do pogłębiania swojej wiedzy. Oprócz tego, czytając swojemu dziecku powiększamy zasób jego słownictwa. To niezwykle ważne na każdym etapie rozwoju brzdąca.

Maluch z pewnością ucieszy się także z figurki Smerfów. Dzięki nim będzie mógł odgrywać bajkowe sceny, wymyślać własne historię i stworzyć wioskę Smerfów. Można ich również użyć jako element dekoracyjny w pokoju malucha.

Jeśli interesują Cię również porady dotyczące higieny i pielęgnacji skóry dziecka oraz artykuły o tematyce kosmetycznej zerknij na https://blog.esentire.pl/